Diskusní téma: Tipy, tikety apod.

Datum: 01.08.2017

Vložil: Peníze

Titulek: Re: Re: Peníze a zase jen peníze

Žádný nesmysl, během srpna a července prostě tvoji zákazníci nic nevydělají dlouhodobě. Nabídka je malá, výsledky jsou díky tomu špatné. Jediný kdo něco vydělá seš ty. Sám si tady přiznal že ty výsledky nejsou dobré díky malé nabídce, prostě férovější by bylo dát si pauzu dokud nebude víc sázkových příležitostí. Argument:" V zaměstnání taky si dáš 2měsíce pauzu protože jsou horší kšefty" je jak od malého děcka.

Datum: 02.08.2017

Vložil: Kryštof M.

Titulek: Re: Re: Re: Peníze a zase jen peníze

Tady nějakej čecháček zas těžce závidí.Radši běž makat a nepiš tu stupidní komentáře.Lukáši drž se,fandíme ti.

Datum: 26.07.2017

Vložil: Kanon

Titulek: Tipy

VIP tipy došly?

Datum: 26.07.2017

Vložil: Admin

Titulek: Re: Tipy

Červenec se při slabší nabídce tak nedaří , tak čekáme na lepší nabídku .

Datum: 27.07.2017

Vložil: zklamaný

Titulek: Re: Re: Tipy

aha, čekáme na fotbalové favority paris sg, man u, barcelona apod.
takto ale umí tipovat/vsadit každý.
tak uvidíme. čekáme.
červenec disaster, zejména start.

Vložil: Admin

Titulek: Re: Re: Re: Tipy

Ano Milane a každý kdo sází tyto favority jako 95% populace na tom vydělává . Umění je vyřadit favorita do kterého se nevyplatí investovat a vybrat jen ty správné .

Vložil: Kanon

Titulek: Re: Re: Re: Re: Tipy

Jako červenec: 9OK vs. 7KO to je pri tak malych kurzech hrozne spatny. Bych skoro rekl ze je i umeni trefit tolik prohernich zapasu s tak malym kurzem. Za ty penize co platime by to melo vypadat jinak. Problem je podle me ale uplne jinde..

Datum: 28.07.2017

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Tipy

mám taky obavu z toho, že odchodem Tommyho již nabídku neprohlížejí dva páry očí, že vybírá pouze Lukazz a chybí tak zpětná vazba. že by tedy postačoval jen pohled na kurzy favoritů a je vybráno ?
no a nevybírá si daň i shánění dalších členů do nové aktivity surebets ? nechybí tak čas ? ještě jsem nevybíral, tak nemohu potvrdit že surebets mi vydělá, přesto jsme tady hlavně kvůli vlastnímu sázení, resp. placené tipy....
díky a snad se to otočí.

Datum: 28.07.2017

Titulek: Re: Re: Re: Re: Tipy

nemyslím si Lukáši že 95% populace vydělává. právě naopak. 95% sázkařů je v mínusu. bohužel mezi ně patřím i já a to mne štve. proto tady jsem abych koupí tipů od tohoto servisu peníze vydělal. jinak to nemá smysl.
díky

Datum: 16.07.2017

Vložil: Stats

Titulek: Stats

A co zavést ty setinové kurzy? A voidy uvádět jako voidy? To přeci není zas takový problém.

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek